Науковий семінар кафедри фізики і хімії твердого тіла

Щотижневий науковий семінар з «Фізико-хімічних основ напівпровідникового матеріалознавства».

16 березня 2023 року о 14.00 год. в ауд. 115 відбудеться черговий науковий семінар кафедри фізики і хімії твердого тіла з «Фізико-хімічних основ напівпровідникового матеріалознавства»

Тема: «Термоелектричні властивості твердих розчинів Ge1-xPbxTe p-типу провідності»

Доповідач: доктор фіз.-мат. наук, професор Горічок Ігор Володимирович.

У четвер, 23 березня 2023 року о 14.00 год. в ауд. 115 адміністративного корпусу, відбудеться науковий семінар кафедри фізики і хімії твердого тіла.

Тема: «Дослідження імпедансу полікристалічних плівок на основі сполук IV-VI».

Доповідач: кандидат фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник кафедри  Костюк Оксана Богданівна

У четвер, 30 березня 2023 року о 14.00 год. в ауд. 115 адміністративного корпусу, відбудеться науковий семінар кафедри фізики і хімії твердого тіла.

Тема: «Розрахунок термоелектричних характеристик наноструктурованих матеріалів».

Доповідач: кандидат фіз.-мат. наук, доцент  Возняк Орест Михайлович