Кафедра взяла участь у Науковому пікніку 2018

Кафедра фізики і хімії твердого тіла  прилучилась до проведення  «Наукового пікніку».

Захід  відбулося  в рамках святкування Дня міста,  в неділю,  6 травня на площі Ринок.

Активну участь в його організації та проведенні взяли студенти, аспіранти та викладачі кафедри фізики та хімії твердого тіла.

Були продемонстровані інтерактивні наукові експерименти. Кожен охочий міг долучитися до їхнього проведення.

Мета проекту – популяризація науки за допомогою наочної демонстрації, де може прилучитися кожен охочий і  може власноруч провести експерименти з фізики в лабораторії під відкритим небом та переконатися, що наука може бути доступною та цікавою, відчути себе дослідником та поспілкуватись з науковцями.

Видовищні майстер-класи науковців не залишали байдужими ані дорослих, ані дітей. Найбільше прийшлися до душі досліди з фундаментальних галузей наук, таких як фізика.   Глядачі із захватом спостерігали та долучалися до нових дослідів.