Зустріч з словенськими науковцями

Університет з робочим візитом відвідала делегація Університету Нова Горіца (Республіка Словенія) на чолі з ректором Данилом Завртаніком.

Відбулася зустріч за круглим столом з науковцями університету. У ході розмови було обговорено, зокрема, питання реалізації спільних проектів в рамках програм Європейського Союзу Еразмус+ та Горизонт 2020, академічного обміну студентами та викладачами, спільної грантової роботи. Особливий акцент було зроблено на проведенні спільних наукових досліджень, залученні науковців словенського університету до роботи в Міжнародному науковому центрі «Обсерваторія».

У рамках програми відвідин гості із цікавістю ознайомилися з науково-дослідними лабораторіями фізико-технічного факультету, зокрема,  з лабораторіями кафедри фізики і хімії твердого тіла.