Відкриття XVII Міжнародної Фреїківської конференції з фізики і технології тонких плівок та наносистем

Виступає заступник Міністра освіти і науки України, професор Максим Стріха

У вівторок, 21 травня у м. Яремче на базі навчально-оздоровчого комплексу «Карпати» розпочала роботу XVII Міжнародна Фреїківська конференція з фізики і технології тонких плівок та наносистем (МФКФТТПН-XVII),  яка носить ім’я її засновника, відомого українського вченого, професора Дмитра Фреїка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Голова оргкомітету конференції професор Володимир Прокопів, проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Руслан Запухляк, заступник Міністра освіти і науки України професор Максим Стріха,  науковий співробітник XLightCorporation(США) Роберт Угрін.

В конференції беруть участь такі запрошені вчені як, Тору Аокі з Сідзуоцького університету (Японія),  М. Стріха з Інституту фізики напівпровідників НАН України, Роберт Угрін з XLightCorporation(США), М. Клюй з Університету Цзілінь (Китай).

Виступ проф. М. Стріхи на конференції