Науковці кафедри взяли участь у роботі Х Ювілейної школи з термоелектрики

Виступ проф. Л.І. Анатичука

Відбувся виступ академіка НАНУ проф. Лук’яна Анатичука (директор Інституту термоелектрики,  президент Міжнародної термоелектричної академії),  а також лекція для молодих вчених, яку провів проф. Володимир Прокопів на тему композитних термоелектричних матеріалів, була нагода зустрітися та обговорити деталі майбутньої співпраці із відомими партнерами у галузі термоелектрики.

На світлині: проф. Володимир Прокопів (завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника), Yu. Grin (директор Max Planck Institut für Chemische Physik fester Stoffe, Dresden, Germany), академік НАНУ Лук’ян Анатичук (директор Інституту термоелектрики,  президент Міжнародної термоелектричної академії), проф. Krzysztof Wojciechowski (AGH University of Science and Technology, Krakow MP, Poland), проф. Любомир Никируй (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника)

Довідково: 10-14 вересня 2019 року у м. Чернівці на базі Інституту термоелектрики НАН і МОН України та Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича відбулася Х Ювілейна школа з термоелектрики.
14 вересня 1994 року (25-років тому) була заснована Міжнародна термоелектрична академія!