Інформаційний захід з представлення тематик конкурсів програми Горизонт 2020 в Дрогобицькому державному педагогічному університеті

Любомир Никируй, координатор НКП «Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва» ПНУ ім. В. Стефаника взяв  участь в  інформаційному заході з представлення тематик конкурсів Програми Горизонт 2020, які заплановані на період 2020 року, що відбувся на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Там, зокрема, він мав зустріч з професором Ігорем Дмитровичем Столярчуком (Дрогобич) та проректором університету, доктором філософських наук, професором Бодак Валентиною Анатоліївною, де були обговорені питання співробітництва в науковій сфері між  університетами.