Цими днями в Івано-Франківську відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України.  Приємно відмітити,  що на ньому були представлені роботи, які були виконані і протестовані на базі наукових лабораторій фізико-технічного факультету, зокрема і кафедри фізики та хімії твердого тіла.  Учасниками було продемонстровано високий рівень знань з фізики та техніки, який безумовно заслуговує на найвищі оцінки!

ІІ етап конкурсу-захисту 2020 ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України