На наступний понеділок, 21 грудня 2020 року, відбудеться два захисти кандидатських дисертацій аспірантів кафедри

В понеділок, 21 грудня 2020 року в 115 ауд. центрального корпусу відбудуться захисти кандидатських дисертацій аспірантів нашої кафедри. Обидва захисти будуть проведені на  засіданні спецради Д 20.051.06 ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Об  11:00 год.  відбудеться захист дисертації Маковишина Володимира Ігоровича.

Назва дисертації: «Одержання, морфологія поверхні та термоелектричні властивості тонких плівок на основі LAST та телуриду олова». Шифр та назва спеціальності – 01.04.18 – фізика і хімія поверхні.

Офіційні опоненти:

• Попович Дмитро Іванович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділу фізико-математичного моделювання низьковимірних систем Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН Україниім. Я. С. Підстригача;
  • Галущак Мар’ян Олексійович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри загальної та прикладної фізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В  14:00  розпочнеться захист дисертації Биліни Івана Сергійовича.

Назва дисертації: «Процеси росту, морфологія та термоелектричні властивості тонких плівок на основі плюмбум телуриду».

Шифр та назва спеціальності – 01.04.18 – фізика і хімія поверхні. Науковий керівник: Салій Ярослав Петрович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри фізики і хімії твердого тіла ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Офіційні опоненти:

• Карпець Мирослав Васильович, доктор фізико-математичних наук, професор, в. о завідувача кафедри металознавства та термічної обробки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Мудрий Степан Іванович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики металів Львівського національного університету імені Івана Франка.