Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

21 квітня 2021 року на базі Луцького національного технічного університету на платформі GoogleMeet у форматі відеоконференції відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». У ІІ турі конкурсу взяли участь 76 студентів із 25 закладів вищої освіти України, в тому числі наші студенти Червак Андрій, Гривінський Ярослав, Вікарій Олег та Фученко Роман.
За підсумками галузевої конкурсної комісії на підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції здобувачі вищої освіти отримали сертифікати учасника конкурсу, а викладачі  які готували їх до участі в цьому конкурсі – подяки від організаторів конкурсу за високий рівень підготовки учасників конкурсу.