Науковці нашої кафедри презентували результати своїх досліджень на школі-конференції молодих вчених

Сьогодні науковці нашої кафедри презентували результати своїх досліджень на школі-конференції молодих вчених «Сучасне матеріалознавство: фізика, хімія, технології» (MMSPCT-2021– 2021, http://mms2021.com.ua/), яка розпочала свою роботу на базі Ужгородської лабораторії матеріалів оптоелектроніки та фотоніки Інституту проблем реєстрації інформації НАН України.

Зокрема, із доповіддю «PbSnTe-Based Thin-Film Structures for Thermoelectric Applications» виступила наукова співробітниця проєкту «Технологія та комп’ютерне моделювання оптимізованих фотоелектричних систем II покоління на основі сполук II-VI», к.ф.-м.н. Богданна Найдич та запрошену лекцію на тему «Features of thin film materials for thermoelectricity on the case of PbCdTe ternary system» провів професор Любомир Никируй.

Важливо відзначити, що співавторами доповідей є активні дослідники – аспіранти нашої кафедри!

Школа-конференція проводиться за ініціативи Національної академії наук України з метою інформування молодих науковців щодо останніх досягнень в галузі синтезу, вивчення та застосування нових матеріалів, нанорозмірних систем і наноматеріалів, а також дозволить отримати досвід представлення результатів власних досліджень, обмінятися інформацією та обговорити нові результати, що стосуються найбільш важливих фундаментальних, прикладних і технологічних аспектів сучасного матеріалознавства.