Відбулось святкування Дня єдності

Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання. З цієї нагоди у Прикарпатському національному університеті відбувся урочистий захід, в якому взяли участь представники ректорату, керівники структурних підрозділів, студенти та працівники.

“Нас може об’єднати лише віра одне в одного. Віра у те, що допомогти один одному ми можемо лише тримаючись за руки,  підставляючи один одному своє плече, єднаючись і допомагаючи у будь-якій життєвій  ситуації”, – зазначила проректорка університету Галина Михайлишин у своєму зверненні до учасників заходу.

Відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України. Пролунав Державний гімн і студенти підняли синьо-жовтий стяг.

На завершення заходу усі присутні виконали духовний гімн України “Боже великий, єдиний, нам Україну храни”.

За допомогою онлайн платформи pu.webex.com до заходу долучилися всі учасники навчального процесу.