Профорієнтаційна зустріч з учнями Міжгірської гімназії Дзвиняцької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

29 червня 2022 року завідувачем Навчально-технічного центру Ткачуком Р. З. та старшим лаборантом кафедри Баланом В. Р. було проведена профорієнтаційна зустріч з учнями Міжгірської гімназії Дзвиняцької сільської ради Івано-Франківського району.  Під час зустрічі було презентовано  спеціальності фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету і наголошено їх важливу роль  для розвитку України в сучасних умовах, а також продемонстровано дітям  відеоролики про можливості застосування на практиці згаданих спеціальностей, що викликало в учнів великий інтерес і зацікавлення.