До уваги абітурієнтів: додатковий набір на перші курси (на основі ПЗСО, денна контрактна форма навчання)

До уваги вступників, які завершили навчання у загальноосвітніх навчальних закладах (отримали повну загальну середню освіту) і вивили бажання вступити до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

Оголошується додатковий набір (спеціальна сесія) на перші курси на основі повної загальної середньої освіти на денну контрактну форму навчання!

Терміни додаткового набору:

• Прийом заяв та документів (через електронний кабінет вступника): від 20 вересня 2022 року до 27 вересня 2022 року.
  • Формування рейтингових списків (рекомендації до зарахування): 28 вересня 2922 року.
  • Виконання вимог вступниками, які отримали рекомендаціїдо 17:00 години 29 вересня 2022 року.
  • Зарахування вступників, які виконали вимоги до зарахування (надали оригінали документів): 30 вересня 2022 року.

Детальніше про вступ на перший курс університету

Наступний етап додаткового набору розпочнеться із 3 жовтня 2022 року.