26 травня ми зустрілися із учнями шкіл міста Коломия. Цього року вступ в університети відбуватиметься в іншому форматі. Відповідно, в учнів виникають питання про мотиваційний лист, про мультитест… Такі зустрічі дозволяють не лише дати відповіді на питання учнів, але й ознайомлюють їх із перевагами здобуття вищої освіти. Зокрема, цікавим був екскурс в освітні програми фізико-технічного факультету, перспективи працевлаштування та отримання подвійних дипломів.
Нові зустрічі з майбутніми абітурієнтами
![](https://kfhtt.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/48/2022/05/nz2.jpg)