22 березня в рамках профорієнтаційних заходів викладачі нашої кафедри відвідали Коломийський НВК 9 “Школа-природничо-математичний ліцей”.
Викладачі розповідали учням ліцею про сучасні досягнення у фізиці, а учні та вчителі, зі своєї сторони, поділилися власними цікавими енергоефективними розробками.
Цікава зустріч – передумова розвитку взаємних візитів та нагода для учнів не лише більше дізнатися про досягнення українських фізиків, але й зародження мрії про вступ на факультет!
Особлива подяка – нашим студентам, які практично демонстрували школярам дію законів фізики навколо нас.
Свято фізики для коломиян
![](https://kfhtt.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/48/2019/04/56219825_415209215717943_5675775719473414144_o-1024x576.jpg)