До уваги студентів – шостий конкурс стартапів Наукового парку “Прикарпатський університет”

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та ТзОВ “Науковий парк “Прикарпатський університет” за сприянням благодійного фонду «Українська єдність» оголошують про проведення шостого конкурсу стартапів.
Мета конкурсу – просування нових можливостей залучення фінансування для підтримки творчої української молоді з метою відбудови України.
До участі запрошуються команди студентської та учнівської молоді, які мають чітку ідею, цільову групу (споживача), прикладне значення та можуть бути у перспективі використані у виробництві, при наданні послуг, вирішують певну проблему тощо.
Заповнюйте заявку до 20 березня: https://forms.gle/sQMKWHUqUL7Vk3rm8
Переможців чекають:
  • фінансові призи;
  • покриття витрат для участі у конкурсі стартапів в університеті Потсдама, Німеччина;
  • доступ до безкоштовного навчання для ВСІХ учасників ІІ туру на базі онлайн-платформи акселерації стартапів та робота з менторами на базі Наукового парку.

Наказ_№114_від_28_02_2023_Про_оголошення_конкурсу_стартапів