До уваги студентів та викладачів – оголошено конкурс відеороликів про університет!

Запрошуються  творчі студенти та  викладачі до створення крутих промовідео власного виробництва про освітні послуги нашого університету – переможці отримають цінні призи!

Мета Конкурсу – створення студентами кращих зразків реклами свого факультету, інституту, освітньої програми чи спеціальності та проведення університетом на їх основі широкої промоційної кампанії  у соцмережах та телебаченні.

Керівництво Конкурсом здійснює Організаційний комітет на чолі з ректором. У складі Оргкомітету – фахівці з комунікаційних технологій, представники студентського сенату та студентського профкому, топ-блогери, професори та викладачі, психологи, працівники університету, які залучені до створення медійної продукції.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки від ректора університету Ігоря Цепенди та цінні подарунки від спонсорів.

Оголошення Конкурсу та його тривалість: з 02.04.2024 по 30.04.2024 рр.

Номінації Конкурсу

а) Відеоролик для батьків, гостей університету, спонсорів:

– про освітню програму;

– про спеціальність;

– про факультет, інститут, коледж;

– про унікальний університетський проєкт;

– про університет (на конкурс у конкурсі, за бажанням).

б) Відеоролик для старшокласників:

– про освітню програму;

– про спеціальність;

– про факультет, інститут, коледж;

– про унікальний університетський проєкт;

– про університет (за конкурс у конкурсі, за бажанням).

Участь у Конкурсі можуть брати  викладачі, студенти як у якості окремих авторів, так і у складі авторських колективів.

Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Спілкування з учасниками Конкурсу відбувається за допомогою електронної пошти Оргкомітету media@pnu.edu.ua

Від одного учасника (групи) на конкурс приймається одна робота. АЛЕ! Цього разу від одного учасника (групи) можна надіслати і дві роботи, якщо одна з них буде не про окремий факультет чи спеціальність, а про університет в цілому. І ролики саме про університет в цілому матимуть окремий конкурс у конкурсі і окремі призи. Кращі конкурсні роботи Оргкомітет розміщує на сайті університету, а роботи-переможці ‒ у масмедіа (в цілях «просування» авторів, відповідних кафедр, факультетів, коледжу та університету загалом).

Умови конкурсу

Конкурсні роботи направляються до Оргкомітету Конкурсу (media@pnu.edu.ua) разом із супроводжувальною інформацією

У заявці треба вказати:

– тему;

– номінацію;

– відомості про те, чи поширювався конкурсний матеріал в ЗМІ або
 соцмережах;

– надати розписку автора або групи авторів про те, що він (вони) є автором
(авторами) і його (їх) право(-а) не порушені та не обмежені;

– прізвище, ім’я, по батькові учасника Конкурсу (керівника колективу);

– електронна адреса;
– контактний телефон.

У заявці обов’язково вказується, що правовласники матеріалів, надісланих на Конкурс, не заперечують проти їх розміщення у соцмережах в Інтернеті, використання в телепередачах і на зовнішніх рекламних носіях, а також публікацій або згадки в засобах масової інформації.

Представляючи ролик, учасник повинен враховувати, що вони:

– мають відповідати вимогам до рекламної продукції;

– мати позитивний, життєстверджуючий характер;

– зміст ролика, його сюжет, дії персонажів не повинні суперечити чинному законодавству України;

– у ролику повинні бути відсутні неетичні матеріали, а також недостовірні відомості;

– текст рекламного ролика повинен бути коротким, лаконічним, оригінальним;

– рекламне звернення повинно мати емоційну насиченість, створювану кольором, світлом й іншими графічними елементами.

Висунутий на Конкурс ролик за хронометражем повинен бути не більше 90 секунд, субтитри українською мовою.