Відбувся попередній захист дисертації аспіранта Ростислава Яворського в онлайн-форматі

Сьогодні відбулася важлива наукова подія для кафедри: аспірант кафедри: Ростислав Яворський доповідав результати свого дисертаційного дослідження на онлайн семінарі кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної фізики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Дякуємо за цікаву дискусію, за нові ідеї, які надали завідувач кафедри, проф. Мар’яна Борча, проф. Ігор Фодчук, проф. М.Д. Раранський. Особливо важливо те, що доповідь слухали аспіранти та студенти кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної фізики.
Саме таким чином розвивається науковий діалог та закладається співпраця на майбутнє!

А тепер – інформація для учнів шкіл: якщо хочете пов’язати своє життя з чимось цікавим і займатися пошуком нового та важливого, то варто вже тепер планувати поступати на фізику.
  Тема цієї доповіді – “Структурні, морфологічні та оптичні властивості тонкоплівкових гетероструктур на основі сполук II-VI”, а отримані результати – повністю відповідають сучасному рівню досліджень у світі.