Угода про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та КНП “Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради”

Прикарпатський національний університет відкрив нову освітню програму – «Медична фізика» на спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали» .  Вона передбачає підготовку студентів з дисциплін, які дотичні до медицини, біології та біомедичних технологій. Ректор університету Ігор Цепенда та головний лікар Міської клінічної лікарні №1 Івано-Франківської міської ради Тарас Василик підписали угоду про співпрацю (завантажити в pdf)  між установами в науковому та освітньому напрямках.

Ця угода  спрямована  на поглиблення наукових зв’язків  з медициною.  Ми розпочинаємо дуже цікавий проект наукової співпраці з провідним медичним закладом Прикарпаття, який спрямований на залучення досвіду науковців нашого університету, в першу чергу фізико-технічного факультету.

Угода про співпрацю  КНП “Міська клінічна лікарня №1”