Відбулася чергова XVII Міжнародна Фреїківська конференція з фізики і технології тонких плівок та наносистем

З 21 по 25 травня 2019 р. у м. Яремче на базі навчально-оздоровчого комплексу «Карпати» проходила чергова XVII Міжнародна Фреїківська конференція з фізики і технології тонких плівок та наносистем (МФКФТТПН-XVII).

Конференція організована Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника і носить ім’я її засновника, відомого українського вченого, професора Дмитра Фреїка.

У роботі конференції взяло участь близько150 науковців, серед яких 40 докторів наук, в тому числі члени-кореспонденти НАН України, Академії наук вищої школи України, зарубіжних АН.

Із запрошенними доповідями виступили професори: заступник міністра освіти і науки України Максим  Стріха (Інституту фізики напівпровідників НАН України),  Тору Аокі з Сідзуоцького університету (Японія),  Роберт Угрін з XLightCorporation (США), М. Клюй з Університету Цзілінь (Китай).

Конференція є об’єднувальним чинником у рамках наукового форуму вчених різних наукових шкіл України та зарубіжжя, які займаються технологією тонких плівок, нанотехнологіями, наноматеріалами, фізико-хімічними властивостями плівок і наноструктур, а також прикладними аспектами даних проблем – тонкоплівковими елементами електронних пристроїв, зокрема пристроями фотоелекроніки, спінтроніки,  наноелектроніки та нанофотоніки.

Голова організаційного комітету професор                                                                           В.В. Прокопів