Профорієнтаційна ескурсія учнів Ворохтянського ліцею на фізико-технічний факультет

Вчора  на фізико-технічний факультет завітали 10 – класники Ворохтянського ліцею з учителями фізики виконувати лабораторні роботи. Цьому посприяли  вчителі фізики, особливо п. Іван Арсенич  та організували цю поїздку!
 Зокрема, професор  нашої кафедри фізики і хімії твердого тіла – Ігор   Горічок провів для учнів цікаву демонстраційну лабораторну роботу з сучасним оптичним мікроскопом, який застосовується при наукових дослідженнях кафедри.
 Дякуємо викладацькому складу факультету – проф. кафедри фізики і хімії твердого тіла – І. Горічку, проф. кафедри матеріалознавства і новітніх технологій – Б. Рачію, проф. кафедри електроніки та комп’ютерної інженерії – Б. Дзундзі та доц.кафедри фізики і методики викладання -Г. Войтків за організацію навчань для учнів.