Відкриття нових лабораторій

Непересічна подія відбулася 8 листопада: відкриття відразу двох STEM-лабораторій!!!

Проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Сергій Шарин, декан фізико-технічного факультету, професор Іван Гасюк та завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла, професор Любомир Никируй з приємністю відвідали партнерських заклад – Коломийський ліцей № 9, на базі якого завдяки успішній реалізації проєкту «Освітній прорив» відбулося урочисте відкриття профільних лабораторій: біофізичної та біохімічної.

Учні ліцею, разом зі своїми вчителями організували також STEM-фестиваль, де з захопленням демонстрували нове обладнання, розкривали власні цікаві ідеї, які вони прагнуть у недалекому майбутньому впровадити у життя!

На відкритті, окрім представників нашлого університету, був присутній очільник Коломийської ТГ Богдан Станіславський, екс-міністр економіки Павло Шеремета, директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, представники управління освіти, очільники МАН України, центру освітніх інновацій, інституту післядипломної освіти в Івано-Франківську, науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Коломийського педагогічного коледжу, директори загальноосвітніх навчальних закладів Коломийської ТГ.

На відкритті ліцеїсти демонстрували свої проєкти, показували наукові досліди, впевнено заявляючи, що українська наука має своє майбутнє.