Cпеціальність 105 – Прикладна фізика та наноматеріали – перспективи і переваги

Вступ на спеціальність 105 – Прикладна фізика та наноматеріали.
Які перспективи?
1. Сучасна освітня програма.
2. Вибір прикладної спеціалізації за напрямками або медичної фізики, або відновлювальної енергетики у межах освітньої програми через відвідування спеціальних курсів та виконання курсових та дипломних робіт.
3. Академічні обміни та стажування в університетах-партнерах (у 2022-2023 н.р. це були університети Польщі, Словенії, Німеччини, Англії; на 2023-2024 н.р. будуть долучені університети Італії та Іспанії).
4. Можливість наукової роботи вже з перших курсів.
5. Організація практики на базі провідних компаній чи закладів області.
6. Військова кафедра.
7. Чудове середовище для навчання.
8. Унікальні навчальні курси із прив’язкою до сучасних наукових лабораторій.
9. Завершення навчання на бакалаврському рівні дозволяє вступити на безкоштовну подвійну магістерську програму на базі Жешувського університету (Республіка Польща) та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
10. Фізика – це просто цікаво)))
З 4 по 15 вересня буде тривати ІІ етап вступу на місця за контрактною формою навчання