Співпраця з Потсдамським університетом у галузі освіти і науки

Делегація Прикарпатського національного університету на чолі з ректором Ігорем Цепендою разом із делегацією представників Університету Масарика (Брно, Чехія) перебуває у Німеччині на запрошення Консорціуму цифрових університетів з метою розвитку міжнародних взаємовідносин у галузі освіти і науки з Потсдамським університетом.
У рамках програми першого дня візиту ректор мав нагоду зустрітися з професором Матіасом Штайнмецом — провідним фахівцем знаменитого Потсдамського астрофізичного інституту Лейбніца. Вони обговорили перспективи Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів в контексті сучасних напрямків дослідження космосу.
Для членів делегації не менш продуктивними були зустрічі-тренінги для викладачів і студентів у рамках програми підготовки і реалізації стартапів — від науки до бізнесу.